Banesë me qera ne Bregu i Diellit, Banesat e hinta

Banesë me qera ne Bregu i Diellit, Banesat e hinta ne katin e 4, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumit,
– Banjo,
– Banesa ka Termokos.
– Leshohet per qift dhe Familjar.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+38649622300 + viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com