Lokal me QIRA – Fushë Kosovë – 94m²

, Fushë Kosovë
For Rent
270 € /month

Description

Lokali gjendet në Fushë Kosovë tek Gorenje afër Vita Dent.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 94m² ndërsa ndodhet në katin përdhesë.
Lokali gjendet 50m larg nga rruga kryesore "Nënë Tereza" dhe ka dalje në dy rrugë, Rr. "Shukrije Obertinca" dhe "Shën Flori".
Mund të përdoret për veprimtari të ndryshme biznesore, varësisht nga kërkesa e klientëve.

Lokali përbëhet nga:
– Hapësirë pune
– Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Bar
  • 0 Bedrooms
  • Bathroom
  • 94 m2
  • 39 Views
ID: PROAC5190
Interior area: 94
Availability: Available