Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Mati 1

Mati 1, Prishtina
For Rent
300 € /month

Description

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, Rr. "Ndue Përlleshi" afër marketit "Kipper".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 60m² ndërsa ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa është e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha kushtet e nevojshme.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë të qetë, ka qasje të lehtë në rrugë dhe ka në afërsi të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 1 dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Bedrooms
  • Bathroom
  • 60 m2
  • 22 Views
ID: PROAC5801
Interior area: 60
Floor: 1
Availability: Available
Living Rooms: 1