Banesë 1+1 me Qira në Aktash

Aktash, Prishtina
For Rent
250 €

Description

Banesa me sipërfaqe prej 62m² ndodhet në Aktash. Ka kushte shumë të mira dhe është e mobiluar në tërësi. Ndodhet në katin e 2-të në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e lirë prej datës 16 Qershor.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Bedrooms
  • Bathroom
  • 62 m2
  • 31 Views
ID: PROAC726
Interior area: 62
Gross area: 0
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: