5 Banesa me Qira në Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
For Rent
500 €

Description

Banesat ndodhet në Arbëri në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Kanë kushte shumë të mira banimi dhe objekti banesorë posedon ashensorë funksional.

3 Banesat me sipërfaqe prej 112m² në katin e 1-rë kanë këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Depo,
- 2 Terasa.

2 Banesat me sipërfaqe prej 85m² në katin e 1-rë kanë këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Bedrooms
  • Bathroom
  • 85 m2
  • 72 Views
ID: PROAC855
Interior area: 85
Gross area:
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: