Shtëpi Ekskluzive me Qira në Lagjen Qendresa

Lagjja Qëndresa, Prishtina
For Rent
1,300 €

Description

Shtëpia me sipërfaqe prej 380m² ndodhet në Lagjen Qendresa, e mobiluar dhe e strukturuar në mënyrë elegante dhe me stil unik me një rënditje të këtillë. Kati i parë ka: qëndrim ditorë, kuzhinë, banjo dhe dhomë gjumi. Kati i dytë ka: tri dhoma gjumi, banjo dhe terasë. Secili kat ka nga 130m² të shfrytëzueshme. Në shfrytëzim ka edhe një garazhë dhe podrumin që përfshinë 120m² që mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. Po ashtu edhe oborrin e ka me verandë dhe ka parking të jashtëm. Shtëpia gjendet në një lagje mjaftë të qetë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore të qytetit.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • Bedrooms
  • Bathroom
  • m2
  • 69 Views
ID: PROAC912
Interior area:
Gross area:
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: