Banesë me QIRA / 1+3 - Bregu i Diellit - 119m²

Bregu i Diellit, Prishtina
For Rent
650 €
/month

Description

Banesa në dispozicion për qira gjendet në Lagjen Bregu i Diellit, në Kompleksin VA Residence1 afër furrës Qerimi 2 dhe ka sipërfaqe prej 119m². Ndodhet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndërtesa ku ndodhet objekti posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Bedrooms
  • Bathroom
  • 119 m2
  • 53 Views
ID: PROAC1904
Interior area: 119
Gross area: 0
Floor: 7
Availability: Available
Living Rooms: