Banesë në SHITJE 1+2 - Prishtina e Re - 89.5m² + TERASË 89.5m²

Prishtina e re, Prishtina
For Sale
110,000 €

Description

Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 89.5m², ndodhet në lagjen Prishtina e Re, te Berisha Group, ndërtues AS Bytyqi Residence. Gjendet në katin e 1-rë, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Veçantia e kësaj banese është se posedon terasë të madhe me hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje. Vlen të theksohet se kjo pronë është në ndërtim e sipër. Pronari i banesës pranon kompenzim me veturë në vlerë prej 25.000€ - 30.000€. Kontrata bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë 89.5.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 89 m2
  • 29 Views
ID: PROAC2585
Interior area: 89
Gross area: 0
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: