Banesë në SHITJE 1+3 - Mati 1 - 136m²

Mati 1, Prishtina
For Sale
1,100 €

Description

Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 136m², ndodhet te Mati 1, në Kompleksin banesorë Liridoni. Gjendet në katin e 5-të, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Kontrata për këtë pronë bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 depo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Bedrooms
  • Bathroom
  • 136 m2
  • 36 Views
ID: PROAC2589
Interior area: 136
Gross area: 0
Floor: 5
Availability: Available
Living Rooms: