Banesë me QIRA 1+2 - Arbëri - 85m²

Arbëria - Dragodan, Prishtina
For Rent
420 €
/month

Description

Banesa gjendet në Arbëri, afër Mini Max me sipërfaqe prej 85m². Ndodhet në katin e 4-të dhe ka kushte shumë të mira banimi. Ka një lokacion të qetë, është e gatshme për banim dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Banesa është e re, mund të mobilohet dhe objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon,
– Kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Bedrooms
  • Bathroom
  • 85 m2
  • 38 Views
ID: PROAC2638
Interior area: 85
Gross area: 0
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: