Kati i shtëpisë me QIRA / 1+4 - Arbëri - 200m²

Arbëria - Dragodan, Prishtina
For Rent
600 €
/month

Description

Kati i shtëpisë në dispozicion për qira gjendet në Arbëri, përballë Ambasadës Gjermane dhe ka sipërfaqe prej 200m². Ndodhet në katin e 4-të (pa lift), është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Për më tepër, infrastruktura e zhvilluar lokale e bën shumë më të lehtë jetën e përditshme në këtë lagje.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 4 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– Depo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Additional Information

  • Status: New
  • House
  • 4 Bedrooms
  • Bathroom
  • 200 m2
  • 55 Views
ID: PROAC2732
Interior area: 200
Gross area: 0
Floor:
Availability: Available
Living Rooms: