Location: Aktash

AKTUALE

Banese me qira ne Aktash

€ 250

Leshohet banesa me qira ne Aktash mbrapa ish Interminex/it  tash Meridian, banesa eshte ne katin e 4 eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: Sallon me kuzhine Dhoma e gjumit Banjo Ballkon  …