Location: Dardani

AKTUALE

Banesë me qera ne Dardani

€ 250

Lëshohet  me qera banesa 53m2 kati i -IV- lagjja Dardani ne Prishtine, është e mobilarë në tërsi me kushte te mira banimi dhe ka këtë rënditje; -Sallon me kuzhinë, -1 Dhomë gjumi, -Banjo, -Ballkon. E…

AKTUALE

Banesë me qira në Dardani

€ 300

Lëshohet banesa me qira në lagjen Dardania , afër Restaruan Sole . Banesa gjindet ne katin përdhesë , me sipërfaqe rreth 60m2 dhe ka këtë rënditje : -Sallon; -Kuzhinë; -2 dhoma gjumi ; -Banjo ;…

AKTUALE

Banese me qira në Lagjën Dardania

€ 200

Lëshohet Banesa me qira në Lagjën Dardania pran shkollës fillore Dardania , ndërtesat tre katëshe përball Solidaritetit , me sipërfaqe prej 50m2 gjendet në katin e dytë dhe gjendet ne nje hapsirë të gjelbëruar dhe…