Location: Mati 1

Banesë me Qira në Mati 1

€ 500

Banesa gjendët në Mati 1 afër Super Viva në katin e 1-rë me sip.92m. Banesa është e mobiluar komplet dhe ka kushte të mira banimi. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – 2 Dhoma…

Banesë në Shitje në Mati 1

€ 900

Shitet banesa me sip.91 m2 ndertim i  Euro Abi  . Banesa është në katin përdhes. Banesa është e gateshme per banim. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë, – 2 dhoma të gjumit, – Banjo…

Banesë në Shitje në Mati 1

€ 820

Shitet banesa me  sip.120 m2 gjendët  afër restaurant Loriano tek Cima Construction, Rr.”Muharrem  Qami” . Banesa është në katin e 7-të. Banesa është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi. Ka këtë rënditje: –…