Location: Pejton

AKTUALE

Banesa me qira ne Pejton

€ 500

Banesa me qira ne Pejton, me 90m2, në katin e 9-t, Banesa gjindet ne kompleksin Ramiz Sadiku. Ngrohjen qendrore me termokos eshte ne vezhgim kamerave me sigurim objekti, ka Hapësirë parkimi e mobiluar ne teresi…

AKTUALE

Banesë me qira ne Pejton

€ 250

Banes me qira ne Pejton afer Ipkos ne katin e 6-te, e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi,dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites me kuzhinë, – Dhoma e gjumit, – Banjo…

AKTUALE

Shtëpi me Qira ne Pejton

€ 3,500

Leshohen me qera Shtepia ne Qytezen Pejton ne Prishtine. Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese si dhe Bankes Qendrore Hapesira e shfrytezueshme totale 450m2, Hapesirat e…