Location: Qafa

Banesë në Shitje te Qafa

€ 130,000

Banesa gjendet te Qafa, afër shkollës, me sip.100 m². Banesa gjendet në përdhesë, është e mobiluar në tërësi me kushte të mira banimi. Banesa është e ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe gjendet në…

Banesë me Qira te Qafa

€ 400

Banesa gjendet te Qafa, rruga UÇK, me sip. prej 90m² neto. Banesa gjendet në katin e 6-të, e mobiluar në tërësi, dhe posedon kushte mjaftë të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë…

Private:Zyre me Qira te Qafa

€ 600

Zyre me Qira Duplex te Qafa tek kafet e vogla me pamje ka rruga kryesore. Banesa ka sip.130m² e renovuar në tërësi. Ka këtë rënditje: – 3 Hapsira Pune, – Kuzhinë, – Ballkon. Mund të…

Lokal me Qira te Qafa

€ 400

Lokali gjendet te Qafa, te market Albana me sipërfaqe 50m². Lokali lëshohet pa paisje dhe ka hapsirë të mjaftueshme punuese. Lokali lirohet me 1 dhjetor! Ka këtë rënditje: – 2 Hapsira të punës, – Banjo,…

Banesë në Shitje tek Qafa

€ 1,300

Banesë gjendët tek Qafa ne Rr.” UÇK”. Banesa gjendët në katin e 3-të(me lift) me sip.126m2 është e mobiluar dhe ka kushte të mira banimi. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – 3 Dhomë…

Banesë me Qira te Qafa

€ 500

Detajet: Banesë me Qira te Qafa në Rr.Qajupi më saksisht afër komunes së vjetër. Banesa ka sip.128m2 në katin e 7-të dhe ka ashnesor funksional. Banesa është komplet e mobiluar. Ka këtë rënditje: – Sallon…

Banesë në Shitje në Prishtinë

€ 70,000

Detajet: Shitet Banesa në Prishtinë tek qafa. Banesa gjendet në katin e 3-të me sip.55m2 si dhe ka fletë poseduese. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – Dhomë gjumi – Banjo – Ballkon Kontakt…