Location: Rruga B

Shitet banesa te Rruga B

Banesa gjendet afër Restaurant Sarandës. Banesa është në katin e 4, me sipërfaqe 105 m2 , me pamje nga rruga B. Objekti është me leje të ndërtimit. Ka këtë renditje: – Sallon të madh, –…

Shitet Banesa te Rruga B

€ 1,100

Detajet: Shitet banesa te Rruga B me sip 95m2 tek Royal City. Banesa gjendët në katin e 7-të. Banesa posedon  ngrohje qytetit termokos, ka parket bambus. Vlen të ceket që banesa shitet e mobiluar komplet.…

Banesë me QIRA në Rrugën B

€ 250

Detajet: Banesa gjendët në rrugën B, me sipërfaqe prej 65 m². Banesa ndodhet në katin e 4-të, është e mobiluar në tërësi me kushte të mira banimi dhe lokacion të përshtatshëm.Posedon ashensorë Ka këtë rënditje…

Shitet Banesa te Rruga B

€ 57,000

Detajet: Shitet Banesa te Rruga B, mbrapa Royall Mall. Banesa gjendet në katin e 2 dhe ka sip.64m2. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë – Dhomë gjumi – Banjo – Ballkon Kontakt www.access-ks.com info@access-ks.com…

Banesë me QIRA në Rrugën B

€ 220

Detajet: Lëshohet banesa me QIRA në Rrugën B me sip. 55m2. Banesa gjendet afër Viva Fresh tek Restaurant “Loriano”. Ka këtë strukturë: – Sallon – Kuzhinë – Dhomë gjumi – Banjo E lirë nga data…