Banesë në Shitje në Rrugën C

€ 77,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 86.5 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 108509
Banesa gjendet në Rrugën C, në kompleksin Scandinavia Construction (ne nje der objektet me cilesin me të mirë të ndertimit deri me tani) me sip. prej 86.5 m². Banesa ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar në tërësi, dhe me kushte të mira banimi. Banesa ndodhet në një lokacion të qetë, dhe të përshtatshëm për banim.
Ka këtë rënditje:
– Sallon,
– Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Banesa është e leshuar me qira me çmim 350 euro në muaj dhe kontraten qiragjija e ka deri në qeshor të ketije viti.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit” Nr.72/9-1
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
189669
Kontrata
Shitje
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 32,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
51.9
ID
1107119
Kontrata
Shitje