2 Banes me qira në Arberi (Dragodan) të Tregtia*

€ 0
Në Ofertë / Zbritje
ID63554
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Banesat janë ne kompleksin e kompanisë Tregtia, njera ne katin e pare e tjetra ne katin e 5 (kane lifte), janë ndërtim i Ri, te mobiluar ne tersi me kushte shumë te mira banimi, dhe kane hapësire te mjaftueshme parkingu (po sipas nevojës mundem me ju ofrua edhe Garazhe), banesat kane pamje nga qyteti, dhe kane këtë renditje:- Sallonin me Kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– Banjën,
– Wc, dhe
– Ballkonin.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 330Viber
045 622 330Viber
E-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159548
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 59,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
61.5
ID
129670
Kontrata
Shitje