3Banesa me qira ne Fushe Kosove ne objektin e “Model Sllovenia”

€ 170
Në Ofertë / Zbritje
ID54136
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohen me qira 3 banesa  te pa mobiluara me sipërfaqe 85 m2 te cila ndodhen në katin e 3,4,5 të objektit të sapo ndërtuar nga Model Slovenia Invest (Objekti B, Hyrja 2).

Objekti ndodhet në rrugën Gjergj Fishta (afër mobilerisë Albed),
Objekti posedon dy ashensorë të rinjë kurse banesa është me orientim nga perëndimi dhe me ndriçim natyral nga para mesditës deri në mbrëmje.

Banesat sipas marveshjes mundë edhe te mobilohen

Banesa posedon hapësirat si në vijim:

– Dhomë ditë me kuzhinë,
– 2 dhoma të fjetjes
– Banjo me wc,
– Koridorin kryesor, dhe
– Depo (shpajz).

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/615-666 + viber
e-mail: info@access-ks.co

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
144864
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
255577
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157833
Kontrata
Me Qera