Banesë me qira te Mati 1 perballa banesav te Bardha te objekti I “POZHEGU BROTHERS”

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID43035
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira te Mati 1 perballa banesav te Bardha te objekti  I “POZHEGU BROTHERS” ne katin e 1-re , e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,

– Dhoma e gjumit,

– Banjo,

– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
152760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
14962
Kontrata
Shitje
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje