Banesa me qira ne qender ne lagoon Pejton

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID51547
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa me qira ne Pejton, me 90m2, në katin e 9-t, Banesa gjindet ne kompleksin Ramiz Sadiku. Ngrohjen qendrore me termokos eshte ne vezhgim kamerave me sigurim objekti, ka Hapësirë parkimi e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te gjumit,
-shpajz
-banjo
-toalet dhe
-ballkon

—Vetem me kontrat 1vjeqare, ose mundesi vazhdimi…

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
TOP
€ 32,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60.5
ID
162193
Kontrata
Shitje
TOP
€ 120
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
ID
167685
Kontrata
Me Qera