Lëshohet me QIRA Banesa tek Sllovenia e Sportit Rr.”Shaban Polluzha”

Në Ofertë / Zbritje
ID81429
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3

Përshkrimi

Lëshohet Banesa me QIRA tek Sllovenia e Sportit afër Albi Market,  Rr: “Shaban Polluzha”. Banesa në fjalë është në katin e 3-të (me lift). Banesa në fjalë është me siperfaqe prej 110 m², është e mobiluar në tërsi me kushte shume të mira banimi.

Ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë,

-3 Dhoma gjumi,

-Banjo,

-Terasë.

Cmimi eshte i negocushem!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 619-666   + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera