SHESIM 2 Banesa URGJENT në Lagje të Spitalti tek SH.F”Pavarësia”

Në Ofertë / Zbritje
ID84590
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme61 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesat janë para perfundimit me lokacion në Lagjën e Spitalit, Rr. Muharrem Fejza, më saktësisht pranë Shkollës Fillore “Pavarësia” në afërsi të kompleksit Pika . Banesat në fjalë jan njëra në katin e 6-të dhe në katin e 8-të, objekti është gjithsejt 9 katë.

Gjendën në objektin e Kompanisë ” DC Construction ” i cili objekt është duke i ndertuar me materialet më të mira në treg duke filluar nga fasada, parketi (parketi eshte dru bungu), nxemjet qendrore jane Viallant (te cilat jane prodhim gjerman te cilesis me te mire ne treg), dyert e hyrjes jane te blinduara te prodhimit Italian te cilat gjithashtu jane te cilesis me te mire, dyert e hyrjes jane gjermane, instalimi i ujet eshte sistem geberit, dritaret jane antracid, gjithadhtu objekti eshte i paisur edhe me roleta.
Objekti ka 2 lifta te mdhaj ne hyrje, te cilet jane te cilesis me te mire ne treg, hapsirat e perbashkta do te jene ne monitorim dhe mbikqyrje te kamerave 24 h. Po ashtu banesat do te jene te paisur me vido call.

Banesat kane këtë renditje:

– Salloni,
– Kuzhinën me Trapizari,
– Banjo, dhe
– Ballkoni.

Siç shihen edhe nga planimetria e banesesave.

VREJTJE: Banesa shitet nga kompanin nënkontraktore në këtë kompleks, po kontrata bëhet te NOTERI me kompaninë ndërtuse DC Construction.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 Viber

045/ 622-330

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje
TOP
€ 96,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
103
Kontrata
Me Qera