Menyra e Renditjes

Banesë në Shitje në Mati 1

€ 900

Shitet banesa me sip.91 m2 ndertim i  Euro Abi  . Banesa është në katin përdhes. Banesa është e gateshme per banim. Ka këtë rënditje: – Sallon dhe Kuzhinë, – 2 dhoma të gjumit, – Banjo…