Lëshohet me QIRA Banesa në Ulpianë afër Fontanës

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID74891
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Ulpianë afër Fontanës , D6. Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , rënditje të përshtatshme , lokacion shumë të përshtatshëm  dhe hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .
Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina ;
 • Dhoma e gjumit ;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 71,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
167836
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172024
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera