SHITET Banesa me sip. 65 m² në Rr. ” Enver Maloku” në Fushë Kosovë

€ 32,500
Në Ofertë / Zbritje
ID69705
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 65 m² , në katin e 2-të , në Rrugën ” Enver Maloku” – Fushë Kosovë . Banesa në fjalë shitet e mobiluar me një sipërfaqe të përshtatshme shfrytëzimi , e gatshme për banim ,në rast t shitjes së saj përpilohet Parakontrata ,  me lokacion shumë të mirë, qasje të menjëhershme në Rr. ” Dardania” , afërsia e Sh.F ” Mihail Grameno” si dhe benificione tjera jan ato të cilat e karakterizojnë këtë banesë .Bëhet ndrrim edhe me banesë tjetër në Fushë Kosovë apo Lipjan ( me sipërfaqe më të madhe ).

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Një dhomë gjumi ;
 • Ballkoni;
 • Banjo;
 • Hapsirë të mjaftueshme parkimi .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/615 666  Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
37
ID
169620
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera