Lëshohet me QIRA Banesa 4 dhomëshe në Lagje të Spitalit afër QKUK-së

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID76807
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Leshohet banesën me qira e mobiluar në tëresi me kushte të mira banimi,  banesa gjendet ne lagjën e spitalit afër QKUK-së në objektin e “Avni Gjakovës”. Banesa në  fjalë ka hapsirë të mjaftushme banimi dhe ka lokacion shumë të përshtatshëm , është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi ,me sipërfaqe prej 110m² si dhe është në katin e 2-të.

Ka këtë rënditje :

 • Sallonin,
 • Kuzhinën,
 • 3 Dhoma të gjumit,
 • 3 Ballkona,
 • 2 Banjo, dhe
 • Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153743
Kontrata
Shitje
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera