Banes Ekskluzive me qira ne Qender -Pejton-

€ 700
Në Ofertë / Zbritje
ID30152
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne qneder ne Lagjen Pejton, eshte e mobiluar ne menyr ekskluzive, eshte ndertim i ri siq shifet edhe nga foto dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen me Trapizari,
 • 2 dhoma te gjumit (njera per prind e tjetera per femije),
 • Banjo, dhe
 • Ballkonin.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
268199
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
28
ID
167376
Kontrata
Shitje