Banes me Qera ne Aktash te Extrem Pizza

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID61367
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshoj banes me qira e cila gjendet në Aktash te Extrem Pizza,Banesa eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar  ne tersi me kushte te mira banimi eshte me termokos ka lift gjindet ne katin e 3 si dhe ka kete renditje;

-Sallon;

-kuzhin;

-1dhome gjumi;

-banjo;

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300  Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
66
ID
158295
TOP
€ 46,800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154232
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153672
Kontrata
Me Qera