Banes me qera ne Emshir

Në Ofertë / Zbritje
ID64648
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet86 m2

Përshkrimi

Banes me qera ne lagjen Emshir, afer banesave te Fitores te restauranti roof bistro,gjindet ne katin e 5- te me ashensor funksional,

E mobiluar ne teresi, e pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme dhe ofron kushte komode per banim.

Dhe ka këtë renditje :

– 1 dhome gjumi;

-Sallon me Kuzhin;

-Banjo;

-Koridor;

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel.
049/ 622 882 Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164905
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Me Qera