Banesë me Qera ne Pejton mbi Sach Caffe

€ 430
Në Ofertë / Zbritje
ID64595
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjindet në qendër të Prishtinës, në Lagjen Pejton shumë afër Sach Caffe-së, është e renovuar në tërësi, kati 5-të, me siperfaqe  80 m2 , e mobiluar në tërësi, e pajisur me të gjitha gjërat e nevojshme dhe ofron kushte komode për banim.

Objekti banesor posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme. Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi), dhe ka këtë renditje :

 • Dhomë të Dites,
 • Kuzhina me Trepezari,
 • Koridori,
 • 2 dhoma të gjumit,
 • Banjo.

Çmimi I liras eshte bashkarisht me rrym, uje, mbeturina, mirbajtje te hyrjes dhe termokos 430 Euro per muaj.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
180
ID
228547
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
167871