Banes me Qera ne Qender perball Biblotekes Kombetare

€ 280
Në Ofertë / Zbritje
ID61376
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet63 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Jepet me qira banesa ne qender, perball biblotekes kombetare. Banesa eshte ne katin e dyte dhe eshte e rinovuar. si dhe eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi nuk leshohet per studenta dhe ka kete rendijte;

-Sallon;

-kuzhin;

-1 dhome gjumi;

-Banjo;

-teras;

Banesa leshohet me qira vetem per familiar!

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300  Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160964
Kontrata
Shitje
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje