Banes me qera ne Qender Sheshi “Nena Tereza”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID64632
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Qender, Sheshi “Nena Tereza”Banesa gjindet ne katin e 4-te ka 75m2, e mobiluar ne teresi, e pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme dhe ofron kushte komode per banim.Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi), dhe ka këtë renditje :

– Sallon me kuzhin;

-2 Dhoma gjumi;

-2 Banjo;

-Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel.
049/ 622 300 Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
32
ID
165745
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera