Banes me Qera ne Rrugen B

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID61193
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne rrugen B,posedon 90m2 gjendet ne katin e 5-te eshte e mobiluar ne tersi me kushte shum te mira banimi si dhe ka kete renditje;

-Sallon me kuzhin;

-2 dhoma gjumi;

-banjo;

-wc;

-ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300  Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154718
Kontrata
Shitje
TOP
€ 380,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
9
ID
532905
Kontrata
Shitje