Banesë me Qera ne Tophane perballë pompes IP

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID63840
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet85 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Tophane ne objektin “Millenium” perballë pompes ip e cila eshte e mobiluar ne tersi me kushte shumte mira banimi gjindet ne katin e 4 me lift ka 85m².Banesa ka kete renditje;

-Sallon me kuzhin;

-2 Dhoma gjumi;

-1 Banjo dhe wc;

-Ballkon;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622 330
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154232
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165121
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
255577
Kontrata
Me Qera