Banes me Qera te Muhagjert Perball Hotel Afes

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID64548
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet81 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera e cila gjindet ne katin e 1 eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje;

-Sallon;

-Kuzhina e veqant;

-2 Dhome gjumi;

-Banjo;

-teras;

-Cmimi eshte i diskutushem

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622 300
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 59,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
61.5
ID
129670
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
166472
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
163075