Banes me Qera te Parku i Qytetit

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID62292
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet105 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesa me Qera te Parku i Qytetit. Banesa e eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi gjindet ne katin e 1 si dhe ka kete renditje;

-sallon;

-kuzhin;

-2 dhoma gjumi;

-2banjo;

-teras;

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622-300  + viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156250
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
161908