Banes me Qera ne Lagje te Muhagjerve

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID62271
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesa me Qera ne Lagje te Muhagjerve afer hotel Afa. Banesa e eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi gjindet ne katin e 1 si dhe ka kete renditje;

-Sallon,

-Kuzhin;

-1 Dhoma Gjumi;

-1 Banjo;

-Ballkon;

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622-300  + viber

e-mail: besim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
161841
TOP
€ 33,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
156523
Kontrata
Shitje