Banes me Qera te Sllovenia Sportit afer Kolegjit Fama

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID62940
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera e cila gjindet ne katin e 3-te me lift, eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi si dhe ka kete renditje;

-Sallon me Kuzhin;

-1 Dhoma Gjumi;

-Banjo;

-Ballkon;

✆ +383 49 622 300
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera