Banesë me Qira ne qender ne objektin e avalles

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID62428
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet30 m2

Përshkrimi

Leshot banesa me qera ne qender te Prishtines
Perballe Hotel Grandit gjindet ne katin e 10.Banesa leshohet vetem per vajza.

Banesa ka kete renditje;

-Sallon;

-Kuzhinë;

-Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,050
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
73
ID
159489
Kontrata
Shitje
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150798
Kontrata
Shitje