Banes me qira afer Rruges B. të Royal City*

Në Ofertë / Zbritje
ID64704
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte afer Rruges B. ne Mati 1. ne objektin e kompanis Royal, objekti i qujtur Royl City afer Viva Freshit te Rrethi. Banesa eshte ndertim i Ri, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 1 dhome te gjumit,
 • Banjon, dhe
 • Ballkonin.
 • Banes eshte e lire nga data 28 nentor 2019.Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

  Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

  Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
  Tel:
  045/ 622 330
  049/ 622 330 Viber

  e-mail: access-ks@hotmail.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165112
Kontrata
Me Qera