Lëshohet me QIRA Banesa në Arbëri afër Ministrisë së Shëndetësisë

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID74927
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banes me Qira ne Arbëri afer Ministrisë të Shëndetësisë dhe Pandorës , ndodhet në rrugën e parë te hekurudhes në Arberi,është në katin e 7-të,e cila është e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi dhe  me pamje të mirë nga qyteti.

Ka këtë rënditje :

 • -Dhomë dite me kuzhinë,
 • -1 Dhomë gjumi,
 • -Banjo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-882 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
269869
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 29,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
57
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
163196
Kontrata
Me Qera