Lëshohet për QIRA Banesa në Rr. ” Eduard Liro” afër Qafës në Arbëri

€ 320
Në Ofertë / Zbritje
ID68086
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme120 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Banesa Mbrapa ” Ministrisë së Shëndetësisë ” , në Rr. ” Eduard Liro” afër Qafës në Arbëri   e cila ndodhet në katin e 1-rë.

Banesa ka sipërfaqe prej  120m² dhe ka këtë rënditje :

 • 1 Qëndrim ditor,
 • Kuzhina ,
 • Dy Dhoma gjumi,
 • 1 Banjo,
 • Koridori ,
 • Kopsht me zbukrime te pishave të mbjellura.

Qëndrimi Ditor posedon këndin dhe dy fotele , tavolinë , komodë në të cilën është i vendosur TV-ja , të gjitha këto të mobiluara me shumë shije nga pronari i baneses , vecmas ka edhe kuzhinen e cila është me të gjitha kushtet funksionale duke mos harruar ta përmendim edhe trapezarinë . Dhomat e gjumit të mobiluara gjithashtu me mobilie shumë të bukura dhe të përshtatshme për banim .

Banesa ka këto karakteristika : është e gatshme për banim , lëshohet me qira e mobiluar në tërsi , me pamje te hapur dhe me shumë ndriqim,  cilësi e lartë, ujë 24 H ,  organizimi tejët i mire,  orjentimi të hapur dhe afërsia me të gjitha lagjet e Prishtinës  e bënë edhe më të veqantë!

Cmimi 320 €

Na kontaktoni në :

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 882  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
152
ID
265248
Kontrata
Shitje