Banes me qira ne Arberi (Dragodan) afer Hotelit Adria

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID52598
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne Dragodan te Komuna e Re, objektin e Redonit, perball Hotelit Adria, eshte ndertim i Ri, e mobiluar ne menyr ekskluzive, kati i 1 (ka lifte), uje 24 ore, dhe ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 banjo,
– Ballkonin, dhe
– Shpajezin.

Banesa eshte lire nga data 1 gusht 2019.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160384
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 42,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
45
ID
160575
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159114
Kontrata
Me Qera