Banes me qira ne Arberi (Dragodan) afer Mini Maxit*

€ 380
Në Ofertë / Zbritje
ID63472
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Dragodan te Komuna e Re, objektin e Redonit, perball Hotelit Adria, eshte ndertim i Ri, e mobiluar ne menyr ekskluzive, kati i 4 (ka lifte), uje 24 ore, dhe ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 banjo,
– Ballkonin, dhe
– Shpajezin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
ID
148596
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
160607
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 730
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
263442
Kontrata
Shitje