Banesë me qira në Bregun e Diellit tek banesat e Bardha

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID60865
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme68 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Bregun e Diellit tek banesat e Bardha ne katin e 4-te, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites,
– Kuzhinë e veçantë me trapezari,
– Dhoma e gjumit dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 125,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
140024
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
160
ID
231879
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje