Lëshohet me QIRA Banesa në Breg të Dillit tek Ambullanta

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID72996
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit  më saktësisht tek Banesat e Kuqe që gjendën përballë Ambullantës. Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi , është në katin e 2-të , ka nxemje qëndrore me Termokos si dhe është në një lokacion shumë të përshtatshëm .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni;
 • Kuzhina e vecant me trapizari;
 • 1 Dhomë e gjumit;
 • Banjo ; dhe
 • Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
181223
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
155675
Kontrata
Me Qera