Banes me qira në Breg të Diellit të banesat e hinta

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID58263
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Breg te Diellit te banesat e hinta, perballe furres se Qerimit II. eshte ne katin e 1-re, e mobiluar ne tersi po sipas nevojes ka mundesi me hek ose me pru naj send si dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen e veqante me Trapizari (ka vend me vendos edhe nje kauq ne kuzhine),
– 1 dhoma te gjumit,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
153863
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 34,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
158501
Kontrata
Shitje