Banes me qira ne Dardani afer shkolles fillore*Dardani

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID65718
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Dardani afer shkolles fillore “Dardania”  ne katin e 4-te(me lift),banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites,
– Kuzhinë e veçantë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 + Viber

e-mail: besim@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
ID
167018
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 32,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60.5
ID
162193
Kontrata
Shitje
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje